+38 (095) 350-92-46
Головна / Часті питання

Часті питання

У цьому розділі ми відповіли на найпопулярніші питання, які задають клієнти. Якщо ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про послуги монтажу електропроводки, зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

 1. Які терміни виконання робіт?

  Ми виконуємо проектування і монтаж електропроводки, охоронної сигналізації та інших систем максимально швидко, завжди дотримуємося термінів, зазначених у договорі. Тривалість виконання робіт залежить від їх обсягу (наприклад, кількості необхідних розеток, світильників, датчиків), матеріалу стін та інших чинників. В середньому, монтаж електропроводки в однокімнатній квартирі займає 2-3 дні, в двокімнатній – 3-4 дні, в трикімнатній – 4-5 днів.

 2. Краще купувати обладнання, комплектуючі та матеріали самостійно чи доручити це завдання вам?

  Ми беремо на себе придбання оригінальних матеріалів високої якості у надійних постачальників. Гарантуємо, що закуплені матеріали відповідають ДСТУ, будуть доставлені в обумовлені терміни до місця виконання монтажу.

  Крім того, ми готові надати вам знижку. Якщо ви хочете купити комплектуючі самостійно, складемо перелік необхідного обладнання.

 3. Які гарантії ви даєте на виконані роботи?

  Ми впевнені в надійності виготовлених нами виробів, якості монтажу та інших робіт, тому даємо гарантію від 5 до 7 років.

 4. Скільки коштує монтаж електропроводки?

  Загальна вартість розраховується індивідуально і залежить від декількох факторів: обсягу замовлення, необхідності проведення висотних робіт, матеріалу стін, терміновості тощо. Після узгодження вартість монтажу та інших послуг буде зафіксована в договорі і не зміниться після закінчення робіт.

 5. Як можна оплатити ваші послуги?

  Приймаємо оплату в будь-якій зручній для вас формі: готівкою або за безготівковим розрахунком.

 6. Чи потрібно вносити передоплату до початку робіт?

  Так, передоплата буде спрямована на закупівлю матеріалів і комплектуючих, необхідних для виконання робіт. Суму передоплати ми узгодимо з вами заздалегідь. Оплата за установку електропроводки, монтаж сигналізації та інші послуги здійснюється після закінчення робіт і виконання тестування системи.

 7. Ви виконуєте монтаж Інтернету?

  Так, ми виконуємо монтаж мережі Інтернет від ввідного кабелю провайдера всередині квартири, будинку, офісу, а також проводимо пуско-налагоджувальні роботи.

 8. Чи займаєтеся ви установкою охоронної сигналізації та відеоспостереження?

  Так, ми виконуємо монтаж різних дротових і бездротових мереж, в тому числі охоронних, протипожежних, систем відеоспостереження. Надаємо повний комплекс послуг з їх установки «під ключ»: від розробки проекту до пуско-налагоджувальних робіт.

 9. Я не знаю, де краще прокласти кабелі, як розмістити розетки. Ви допоможете мені?

  Ми маємо великий досвід в сфері електромонтажу і розробимо для вас проект електромереж в будинку, офісі, торговому або промисловому приміщенні.
  За вашим бажанням ми виконаємо 3D/2D візуалізацію проекту з точним зазначенням розміщення розеток, освітлювальних приладів, датчиків сигналізації та іншого електрообладнання.

 10. Ви можете зробити монтаж дешевше або надати знижку?

  Розрахунок вартості робіт та можливої знижки, буде виконаний до їх початку і зафіксований в договорі після узгодження з замовником.

  Наші головні пріоритети – якість монтажу, надійність і безпека електромереж. Ми з максимальною відповідальністю ставимося до своєї роботи і не економимо на якості комплектуючих і матеріалів, суворо дотримуємося вимог ДСТУ та норм протипожежної безпеки.

 11. У вас є всі необхідні інструменти?

  Так, наші бригади повністю укомплектовані професійними інструментами для виконання електромонтажних робіт, в тому числі акумуляторними перфораторами, промисловими пилососами, штроборізами тощо.

У вас залишилися питання?

Заповніть форму нижче, щоб задати їх нашому фахівцеві.