+38 (095) 350-92-46

Прайс

Головна / Прайс

Прайс-лист на електромонтажні роботи

Пропонуємо вашій увазі розцінки на послуги електромонтажу, які виконують майстри нашої компанії. Ціни на електромонтажні роботи вказані за приведену в прайсі одиницю виміру (наприклад, за м2 укладання електричної теплої підлоги з мату або інфрачервоної плівки). Склад електроробіт (які послуги і в якому об’ємі будуть надані нашими фахівцями) перед остаточним розрахунком ціни електромонтажу обов’язково узгоджується з клієнтом. 

Вартість електромонтажних робіт розраховується для кожного об’єкта індивідуально. Інженер-кошторисник враховує об’єм послуг електромонтажу, їх складність і розцінки в прайсі.  Заздалегідь ознайомтеся з прайс листом, якщо плануєте капітальний ремонт, або зв’яжіться з нами для отримання розрахунку вартості эл монтажних послуг. Для ознайомлення з розцінками і самостійного визначення попередньої вартості завантажте прейскурант Прайс Adamant-PRO   

Важливо!

  • Після підписання договору на монтаж електрики кошторис може бути змінений тільки у тому випадку, якщо клієнт замовить додаткові електричні роботи. 
  • У нас прозоре ціноутворення і зрозумілий прайс з доступними розцінками, висока якість виконання електромонтажу з гарантією до 7 років. 

Зв’яжіться з нами по телефону або через форму на сайті для отримання консультації і розрахунку вартості електротехнічних робіт.

Зміст прайса послуг

Хочете знати, скільки коштує робота електрика? Перегляньте в нашому прайсі розцінки електрика, щоб приблизно спланувати бюджет майбутнього ремонту. Для точної інформації ми складемо попередній кошторис на послуги електрика та погодимо його з вами. У прайсі вказана тільки вартість роботи електрика без урахування матеріалів.

Ціни на роботи, вказані в прайсі, фіксовані, але загальна сума кошторису залежить від великої кількості чинників: Вартість робіт електрика, в першу чергу, визначається кількістю операцій електромонтажу, які необхідно виконати в квартирі, приватному будинку або на іншому об'єкті.

Точно скласти кошторис можливо тільки після затвердження проекту, згідно з яким визначають склад необхідних операцій електромонтажу та рахують кількість матеріалів.

Ціна електромонтажу також залежить від складності реалізації проектних рішень. Нестандартні проекти у більшості випадків реалізувати складніше, ніж традиційні. Вартість електромонтажу буде вищою у разі установки кабелю або устаткування у важкодоступних місцях.

У нас доступні ціни на послуги електрика, співпрацюємо з юридичними і фізичними особами. Для виклику фахівця зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.