+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

Виконуємо електромонтажні роботи будь-якої складності в місті Суми. Дотримуємося нормативних вимог і правил техніки безпеки, працюємо максимально оперативно, гарантуємо високу якість монтажу електросистем. Наш Прайс-лист, ціни

Электромонтажные работы в Сумах

Великий досвід роботи дозволяє нам якісно виконувати електромонтаж будь-якої складності. Ми здійснюємо виконання електромонтажних робіт в квартирах, офісах, котеджах, заміських та дачних будинках.

Наші електромонтажні послуги:

  • Монтаж електропроводки. Один з основних напрямків нашої компанії. Ми виконуємо монтаж електропроводки, будь-якої складності, надаємо гарантії його якості. Зробимо електрику в будинку, квартирі, офісі, торговому або виробничому приміщенні.
  • Установка системи «розумний дім». Така система дозволяє управляти всім електричним обладнанням квартири або будинку дистанційно, контролювати його роботу. У ній поєднується управління опаленням, водопроводом, вентиляцією, освітленням, пожежною та охоронною сигналізацією.
  • Електромонтаж теплої підлоги. Електропідігрів підлоги – це сучасне рішення для основного або додаткового опалення в квартирах і котеджах. Ми виконуємо роботи з електромонтажу теплої підлоги будь-якого виду (нагрівальних кабелів і матів, інфрачервоних).
  • Установка відеоспостереження. Такі системи важливі не тільки в офісах і на торгових закладах, а й у приватних будинках. Вони дозволяють спостерігати за роботою домашнього персоналу, наприклад, няні. У котеджах наявність камер служить стримуючим фактором для проникнення непрошених гостей на територію.
  • Установка пожежної сигналізації. Займання стає причиною великих матеріальних збитків, становить небезпеку для життя людей. Пожежна сигналізація призначена для своєчасного виявлення і гасіння осередку займання.
  • Електромонтаж охоронної сигналізації. Така сигналізація – це надійний захист житла або приміщень нежитлового призначення від зловмисників. У разі несанкціонованого проникнення вона оперативно сповіщає про подію власника об’єкта, його сусідів та представників охоронних структур.
  • Електромонтаж домофона. Для багатоквартирних будинків і котеджів домофон – важлива складова системи безпеки. Він дозволяє обмежити доступ на об’єкт, виключити візити небажаних відвідувачів. Якщо потрібна установка домофона, замовляйте послуги електромонтажника в нашій компанії.
  • Професійна установка блискавкозахисту – ще одна послуга електромонтажу в нашій компанії. Наші фахівці якісно встановлюють блискавкозахист будинку або котеджу, виконують інші електричні роботи в короткі терміни.
  • Заземлення необхідно для безпечного використання електроприладів. При його відсутності користуватися електричним обладнанням є небезпечним.

Электромонтажные работы в квартире

 

Замовити електромонтаж в квартирі

Електромонтаж є одним з найважливіших етапів будь-якого ремонту. Від якості його виконання безпосередньо залежить надійність роботи електроприладів, термін їх служби. Наша компанія виконає електромонтаж в новобудові і при капітальному ремонті. Ми встановимо сучасні електричні системи в панельному будинку або в цегляній будівлі.

Замовити електромонтаж в котеджу

Електромонтаж будинку з нуля – це складний процес. Будь-які помилки і порушення норм і вимог на цьому етапі можуть спричинити серйозні складнощі у подальшому проживанні в будинку і використанні електрообладнання. Довірте електромонтаж в приватному будинку співробітникам нашої компанії, щоб надалі жити в ньому з максимальним комфортом, уникнути проблем з електричним обладнанням, дорогих переробок або ремонту.

Прайс-лист с цінами на електромонтажні роботи

Важливо!

Наша компанія виконує комплексний електромонтаж в Сумах з гарантією високої якості електроробіт, гарантуємо дотримання всіх вимог. Організація електромонтажних робіт при необхідності включає розробку проекту, а також пусконалагоджувальні роботи.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти