+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки

Виконуємо монтаж електропроводки на об'єктах будь-якої складності житлового та нежитлового призначення в місті Суми. Надаємо гарантії якості виконання робіт, монтуємо електрику в зручний для клієнта час, враховуємо всі побажання.

Монтаж и подключение электропроводки

Прокладка електропроводки з нуля або заміна старої проводки складається з підготовчих і основних робіт. На першому етапі ми розробимо робочі креслення, створимо розмітку ліній прокладки електричного кабеля і точок підключення електроустаткування. Далі приступимо до штроблення стін, укладання проводів, установки коробів, підключення освітлювальних приладів.

Скільки коштує прокласти проводку

Монтаж ел проводки, ціни

од.вим Ціна за од.вим
Демонтаж кабелю м/п від 2 грн
Укладання кабелю м/п від 13 грн
Укладання кабелю в гофрі м/п від 23 грн
Ціна однієї точки електрики шт від 85 грн
Установка розподільної коробки з підключенням шт 100 грн
Заміна проводки в квартирі комплект від 5000 грн

Прайс-лист укладання проводки, ціни

 

Розводка електрики: як уникнути проблем

Монтаж проводки

Розводка проводки виконується при зведенні приватного будинку або котеджу, в багатоповерхових новобудовах електропроводка також нерідко відсутня. Забудовники здають квартири без укладання проводки для зниження собівартості житла, і власникам доводиться самостійно виконувати її монтаж. Навіть при наявності в новій квартирі електропроводки покупці часто вважають за краще виконати її укладку заново. Це пов’язано з тим, що розводка електропроводки від забудовника не завжди відповідає високим вимогам до функціональності, часто використовується дешева автоматика і кабелі.

На проектуванні і монтажі проводки не варто економити. Невідповідність проводки сучасним вимогам при великому навантаженні на мережу здатна стати причиною короткого замикання і виникнення пожежі.

Розведення кабелю по дому повинне виконуватися з урахуванням діючих нормативних вимог. Оптимальне рішення – довірити проектування і укладання проводки досвідченим фахівцям, щоб потім не згадувати про електропроводку кілька десятків років.

Не варто виконувати установку і ремонт електропроводки самостійно. Без наявності спеціалізованих знань і досвіду, а також професійного інструменту монтаж та ремонт електрообладнання може становити небезпеку для життя і здоров’я. Помилки в розрахунках і прокладанні електропроводки здатні призвести до виникнення пожежі, несправності електроприладів і значних матеріальних втрат. При виконанні розводки ми строго дотримуємося вимог техніки безпеки, нормативних документів по роботі з електрообладнанням.

Чому варто замовити укладку проводки і підключення обладнання в нашій компанії:

Монтаж електропроводки в будинку, квартирі, офісі, торговому або виробничому приміщенні – це комплекс робіт з розведення кабелів від розподільного щита, установки  електроустаткування і освітлення. Електрика в місті Суми – один з основних напрямків нашої компанії. У нас ви можетее замовити монтаж електропроводки, будь-якої складності.

  • Розробимо проект нової або заміни існуючої розводки електропостачання, змонтуємо проводку будь-якої складності.
  • Виконаємо повний комплекс послуг «під ключ» (розробку креслень, розмітку, укладання кабелю в штробу, збірку розподільних коробок, установку коробів, підключення освітлювальних приладів, перевірку електропроводки) в узгоджені з клієнтом терміни з використанням професійного інструменту.
  • Надамо гарантію на виконані роботи з електромонтажу до 7 років.

 

Правильна прокладка проводки співробітниками нашої компанії гарантує безперебійне і безпечне функціонування системи електропостачання у вашому будинку або офісі.

Якщо потрібно провести кабелі і встановити електроприлади, не ризикуйте своєю безпекою, довіряючи цю задачу знайомим або людям без досвіду роботи. Скористайтеся послугами нашої компанії, щоб не сумніватися в якості прокладки електричної проводки. Ми співпрацюємо з фізичними та юридичними особами.

 

Зверніть увагу!

Заміна проводки виконується, як правило, під час капітального ремонту, так як передбачає штроблення стін. Заміна ел.проводки – це комплекс заходів, який включає демонтаж старих проводів, прокладку нових, підключення розеток, вимикачів освітлювальних приладів та інше. Якщо ви плануєте поміняти проводку в будинку або квартирі в Сумах, скористайтеся послугами нашої компанії. Наші досвідчені електрики виконають заміну проводки будь-якої складності в короткі терміни.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти