+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Монтаж світлодіодної стрічки

Монтаж світлодіодної стрічки

Подключение светодиодной ленты в Сумах

Світлодіодна стрічка – ефективне і економічне рішення для декоративного підсвічування предметів інтер’єру, приміщень та інших об’єктів. Її монтаж і підключення виконуються в короткі терміни, але необхідно, щоб майстер володів спеціальними знаннями та досвідом. Самостійна установка світлодіодної стрічки може обернутися її псуванням, що спричинить додаткові витрати. Оптимальне рішення – довірити монтаж досвідченому майстрові. Щоб додаткове освітлення було красивим і прослужило довгий час, важливо грамотно підібрати його компоненти.

Якщо вам потрібна установка світлодіодної стрічки в Сумах, довірте її фахівцям нашої компанії. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт і дотримання обумовлених термінів.

Скільки коштує встановити світлодіодну стрічку

Розцінки на монтаж світлодіодної стрічки

Од.вим Ціна за од
Монтаж диодной стрічки, ціна м/п від 50 грн
Повний Прайс-лист на монтаж led стрічки

 

Світлодіодне освітлення: особливості вибору обладнання нашими майстрами

Світлодіодна смуга в залежності від проекту лед підсвічування використовується суцільним шматком або ділиться на частини. Одним з найважливіших елементів діодного підсвічування є блок живлення – від нього залежить стабільність роботи системи і термін її служби. Досвідчені монтажники підберуть оптимальний блок живлення з урахуванням потужності освітлювального обладнання (потужність блоку повинна бути на 70-100% більшою, ніж у світлодіодного обладнання).

 

Монтаж лед-ленты в Сумах

Види блоків живлення:

  • Компактні. Характеризуються невеликими вагою і розміром. Корпус захищений від вологи. Основний недолік – потужність не більше 75 Вт, ми використовуємо їх при установці локального світлодіодного освітлення елементів інтер’єрів, для великих об’єктів вони не підходять.
  • Герметичні. Це блоки живлення випускають в герметичному корпусі (зазвичай з алюмінію). Установлюємо їх в мережах вуличного освітлення, підсвічування вуличних вивісок, оскільки стійкі до дії руйнівної дії навколишнього середовища. Додатковий захист не потрібен.
  • Негерметичні. Прилади з негерметичних корпусом використовуємо тільки в приміщеннях. Їх установка в умовах високої вологості і впливу інших негативних чинників заборонена. 

За налаштування колірних світінь відповідають контролери. 

Стандартна установка лед стрічки виконується нашими спеціалістами наступним чином: до блоку живлення підключають контролер, а до нього контактні дроти світлодіодної смуги. До одного контролера допускається підключення світлодіодної стрічки довжиною до 5 метрів. При необхідності можливе паралельне з’єднання 2-х частин. Монтаж систем додаткового освітлення з великою потужністю зазвичай передбачає установку RGB-підсилювачів, які зменшують навантаження на контролери. В цьому випадку майстри підключають led стрічку за більш складною схемою, ніж в стандартному варіанті.

Підключення світлодіодної стрічки: наші основні правила

При підключенні діодного підсвічування суворо дотримуємося всіх правил техніки безпеки. Не допускаємо механічного пошкодження компонентів системи додаткового світлодіодного освітлення,враховуємо полярність підключення. 

Зазвичай рекомендують підключати диодную смугу паралельно, так як цей варіант більш надійний і безпечний, але на деяких об’єктах можливе послідовне підключення.

 

 

Зверніть увагу!

Підключити світлодіодну стрічку при відсутності досвіду електромонтажних робіт складно, краще довірити установку електрику. Якщо потрібне підключення лед стрічки в місті Суми, звертайтеся в нашу компанію. Наші майстри виконають всі роботи грамотно, ваша світлодіодна система буде безперебійно працювати довгий час.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти