+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Монтаж охоронної сигналізації

Монтаж охоронної сигналізації

Виконуємо монтаж, підключення, налаштування і тестування автономної або інтегрованої охоронної сигналізації будь-якої складності в Сумах. Розробимо проект системи безпеки, організуємо сервісне обслуговування. Гарантуємо високу якість виконання всіх робіт.

Монтаж охранной сигнализации в Сумах

 

Підключення сигналізації – це один із пунктів організації безпеки офісів, магазинів, складів, квартир, приватних будинків. Залежно від особливостей об’єкта в охоронну сигналізацію включають датчики руху, відкриття вікон і дверей в приміщенні, а також інші елементи. У разі виникнення загрози домашня охоронна система миттєво сповіщає про це власника об’єкта та / або групу оперативного реагування.

Несанкціоновані проникнення зловмисників в офіси, будинки, квартири і на інші об’єкти з метою скоєння крадіжки не є рідкістю. Щоб запобігти потраплянню на територію або в приміщення сторонніх осіб, а також уникнути матеріальних збитків через крадіжки, слід встановити ефективну охоронну сигналізацію. Устаткування, яке підключено до пульта охорони, при спрацюванні датчиків миттєво посилає на нього сигнал тривоги, і група швидкого реагування прибуває на об’єкт, щоб попередити крадіжку або напад.

 

Чому монтаж охоронної системи варто замовити у нас:

  • Виконаємо проектування, монтаж і підключення автономних і інтегрованих охоронних систем будь-якої складності.
  • Перед початком установки охоронних систем узгодимо проект з клієнтом, врахуємо всі побажання.
  • Реалізуємо повний комплекс робіт «під ключ», гарантуємо дотримання термінів, зазначених у договорі.
  • Надамо ефективне сучасне обладнання для охоронної сигналізації від надійних виробників або виконаємо монтаж системи, обраної клієнтом.
  • Проведемо повний комплекс робіт: розробку проектної документації, підключення датчиків, підключення сирени і установку інших елементів домашньої сигналізації, її налаштування та тестування.
  • Здійснимо сервісне обслуговування охоронних систем, необхідне для їх безперебійної роботи.

Установка сигналізації в Сумах і її підключення фахівцями нашої компанії – це гарантія безпеки вашого будинку, офісу або підприємства.

 

Установка сигналізації в квартирі

Установка квартирної сигналізації і її підключення – не примха чи данина моді, це адекватна реакція людини, яка дбає про власну безпеку і збереження майна. Встановити сигналізацію в квартиру бажано під час ремонту, так як в цьому випадку з прокладкою проводів не виникне ніяких складнощів. Поставити охоронну сигналізацію можна і в будь-який інший час, але в такій ситуації існує ризик пошкодження декоративного оздоблення приміщення при її підключенні, порушення дизайну. При таких умовах зазвичай виконують установку бездротових комплектів.

Фахівці нашої компанії підберуть для вашої квартири оптимальний варіант сигналізації, який буде служити надійним захистом від несанкціонованого проникнення, виконають її монтаж і підключення.

 

Установка сигналізації на будинок

Для приватного будинку питання безпеки актуальне завжди. Сусіди часто знаходяться на значній відстані один від одного за високими парканами і проникнення в житло зловмисників залишається ніким непоміченим. Установка і підключення сигналізації дає власникам можливість оперативно дізнатися про позаштатну ситуацію і вжити необхідних заходів. Якщо будинок підключений до централізованого пункту охорони, в разі спрацювання датчиків на об’єкт прибуде група швидкого реагування. Ще одне актуальне сьогодні питання – це встановлення сигналізації в гараж. Її монтаж захистить автомобіль від викрадення.

Щоб встановити сигналізацію в приватний будинок, в першу чергу, необхідно вибрати обладнання для монтажу. Існує 2 варіанти: купити і встановити готовий комплект або замовити індивідуальний проект, який враховує всі особливості об’єкта та побажання власника. У другому випадку є гарантія, що охоронне устаткування буде мати всі потрібні функції.

Важливими елементами сигналізації є датчики. Наші фахівці виконають установку і підключення сенсорних, магнітних, ультразвукових, оптичних і звукових датчиків, детекторів вібрації та інше. Ще один важливий параметр – це вид оповіщення. У приватних будинках нерідко додатково виконують монтаж сирени, яка включається в разі спрацювання одного з датчиків. Різкий, гучний звук відлякує зловмисників і привертає увагу небайдужих сусідів.

Щоб не сумніватися в надійності роботи обладнання, бажано вибрати охоронну сигналізацію, в якій на випадок відключення електроенергії передбачене джерело автономного живлення і довірити її монтаж досвідченим фахівцям.

 

Зверніть увагу!

Наша компанія виконує проектування, монтаж сигналізацій і їх підключення на будь-яких об'єктах. Також ми готові поставити сигналізацію, яка не буде підключена до пульту охорони. У разі спрацювання система сповіщає власника приміщення про проникнення обраним способом (наприклад, відправляє повідомлення на телефон).

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти