+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Розумний будинок під ключ

Розумний будинок під ключ

Встановлюємо та налаштовуємо автоматизовані комплекси для управління системами життєзабезпечення Розумний будинок в місті Суми. Гарантуємо дотримання термінів монтажу і його якість. Здійснюємо сервісне обслуговування за узгодженим із замовником графіком.

Монтаж системы умный дом

Розумний будинок – це автоматизований комплекс для зручного управління системами життєзабезпечення будинку: датчиками охоронно-пожежного комплексу та аварійних ситуацій (наприклад, протікання води, витоку газу), освітленням, електричними ролетами, віконницями і шторами, кліматичними пристроями, аудіосистемою. Все обладнання керується одним пультом і дистанційно за допомогою додатка в смартфоні. Надійність і ефективність роботи обладнання та програмного забезпечення багато в чому залежить від правильності їх установки і налаштування.

Наша компанія надає послуги установки під ключ. Ми виконуємо замовлення будь-якої складності, гарантуємо високу якість монтажу і дотримання обумовлених термінів.

Скільки коштує встановити систему розумний будинок

Монтаж розумного будинку, ціна

Од.вим Ціна за од.вим
Вартість установки з матеріалами компл від 55 000 грн

4 причини замовити установку розумного будинку у нас:

  • Виконуємо установку одного з кращих і доступних варіантів Розумного будинку. Є офіційними партнерами компанії ConnectHome, яка розробляє програмне забезпечення для автоматизації.
  • Реалізуємо будь-які потреби в автоматизації будинку за допомогою компактних пристроїв.
  • Впроваджуємо систему, що працює за сучасною бездротовою технологією Z-Wave, яка здатна управляти пристроями у вашому будинку віддалено.
  • Виконуємо сервісне обслуговування обладнання, яке забезпечує його безперебійну роботу.

Довірте нам установку системи Розумний будинок під ключ в Сумах – насолоджуйтеся безпекою і комфортом.

Умный дом подключение

Скільки коштує встановити систему розумний будинок

Ед.изм Цена за ед.изм
умный дом м/п от грн

 

Як виконується установка Розумного будинку

Ми почнемо роботу з вивчення об’єкта, щоб визначити всі його особливості. Набір необхідних функцій обов’язково узгоджується з замовником. Після збору всіх вихідних даних наші фахівці розроблять проект, який буде повністю адаптований під індивідуальні особливості об’єкта і ваші вимоги. За бажанням клієнта виконаємо 3D візуалізацію Розумного будинку.

Після узгодження проекту з клієнтом виконаємо монтаж системного електрообладнання, його налаштування та програмування робочих схем. Після закінчення монтажу обов’язково проведемо тестування системи, щоб переконатися в надійності і коректності її функціонування.

Програмування різних схем роботи є ключовим моментом при монтажі системи безпеки та пожежної сигналізації. При необхідності наші співробітники докладно проконсультують вас з усіх питань, які стосуються функціонування Розумного будинку та особливостей його використання.

 

Установка системи Розумний будинок – це оптимальне рішення для тих, хто хоче керувати технікою і керувати побутом перебуваючи далеко від свого житла. Необхідно враховувати, що монтаж системи Розумний будинок – це складне завдання, яке вирішується в кілька етапів. Без спеціальних навичок і знання особливостей обраного обладнання встановити його, налаштувати і грамотно запрограмувати режими роботи неможливо. Якщо монтаж розумного будинку буде виконаний з помилками, це негативно позначиться на функціонуванні обладнання та його терміні служби.

Важливо!

Розводка електрики в Розумному будинку повинна виконуватися з дотриманням діючих норм і вимог безпеки в області виконання електроробіт. Їх порушення під час монтажу може становити небезпеку для життя майстра, що виконує установку, або при подальшій експлуатації стати причиною короткого замикання. Не варто намагатися виконати монтаж Розумного будинку самостійно. Щоб інноваційні технології спростили повсякденне життя, а не додали в нього додаткових труднощів і проблем, довірте установку Розумного будинку під ключ досвідченим фахівцям нашої компанії.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти