+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Підключення люстри

Підключення люстри

Установка люстры в Сумах

Установка люстри (в тому числі діодної) – не таке просте завдання, як може здатися на перший погляд. Необхідно врахувати ряд факторів та мати досвід виконання електромонтажних робіт. Якщо вам необхідно встановити і підключити люстру в Сумах, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Невмілими діями при самостійному підключенні можна пошкодити обробку, викликати коротке замикання. Ми виконуємо роботи відповідно до вимог електробезпеки, дбайливо ставимося до майна клієнтів.

 

Необхідність встановити світильник на один або на два вимикачі виникає як в новому житлі, після ремонту, так і в разі заміни освітлювального приладу (наприклад, через його вихід з ладу). Заміна освітлювального приладу складніша, ніж первинна установка, оскільки передбачає демонтаж старої люстри.

Підключення світильників, люстри, бра, ціна за установку

Од.вим Ціна за од
Демонтаж люстри од 25грн
Установка люстри (вартістю більше 9000 грн) од 10% від вартості люстри
Установка люстри (вартістю до 5000 грн) од 180грн

 

Етапи підключення світлодіодної, трьохріжкової або інших видів люстр:

  • Монтаж люстри (зазвичай їх продають в розібраному вигляді, тому спочатку необхідно зібрати світильник відповідно до інструкції виробника).
  • Підготовка контактів. Для з’єднання проводів лед люстри або іншої моделі з електропроводкою з контактів приблизно на 15 мм знімають ізоляцію. Далі дроти збирають в одну скрутку, запаюють та ізолюють. На цьому етапі важливо враховувати, що дроти з різних металів можна з’єднувати.
  • Монтаж led або іншого джерела світла (наприклад, моделі павук). Наші співробітники підвішують освітлювальний прилад на гак, кріплять на спеціальну планку або іншим способом.
  • Підключення лед люстри до електропроводки та перевірка її справності. Важливу роль тестування має при установці моделей з кількома режимами роботи. Досвідчені майстри обов’язково перевірять всі режими, переконаються, що вони працюють коректно.

Монтаж люстры

ЯКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ ЛЮСТРИ МОЖНА ЗАМОВИТИ У НАС

Монтаж люстри на натяжну стелю

Якщо вам необхідно встановити люстру на натяжну стелю, звертайтеся до нас до початку монтажу натяжної стельового покриття. Змонтувати основу приладу слід до виконання оздоблювальних робіт. Також необхідно враховувати, що на натяжну стелю можна встановити тільки світильники, які відповідають певним критеріям. Під час роботи вони не повинні нагрівати стельове покриття, тож рекомендуємо перед покупкою проконсультуватися з фахівцем. У більшості випадків для установки на натяжній стелі обирають світлодіодні моделі.

Для монтажу світильників на натяжну стелю ми підберемо оптимальне кріплення в залежності від форми освітлювального приладу, його габаритних розмірів та інших факторів.

Після того як основу встановлено і натягнута плівка або тканина ми виконуємо установку люстри в натяжній стелі. На останньому етапі за бажанням клієнта декоруємо місце кріплення. Таким же чином при необхідності виконаємо і заміну люстри.

 

Установка люстри на гіпсокартонну стелю

Гіпсокартон – крихкий матеріал, він не здатний витримувати великі навантаження. Ми виконуємо роботи, враховуючи всі його особливості. Щоб виключити прямий контакт металевих деталей з поверхнею гіпсокартону використовуємо прокладки з силікону, гуми або полімерних матеріалів. Легкі моделі (до 3 кілограм) за бажанням клієнта кріпимо безпосередньо на гіпсокартон, а більш важкі конструкції монтуємо з використанням перехідних елементів або на підвісах, закріплених на чорновому покритті.

Підключення люстри з пультом управління

Роботи з підключення освітлювальних приладів з пультом управління складаються з тих же етапів, що і монтаж світильників інших типів. Як правило, їх підключають і до стаціонарного вимикача, щоб мати можливість керувати освітленням різними способами.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб роботи з встановлення та підключення люстри в Сумах були виконані якісно і вона прослужила довгий час.

 

Зверніть увагу!

Монтаж вимагає спеціальних навичок, знання основ роботи з установки електричних приладів. Щоб не ризикувати безпекою, виключити додаткові витрати через невмілі дії, довірте всі роботи фахівцям нашої компанії. Майстри виконають установку в зручний для замовника час з дотриманням правил техніки безпеки, обов'язково протестують справність освітлення. 

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти