+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проектування блискавкозахисту

Проектування блискавкозахисту

Проектирование молниезащиты

Блискавкозахист – це комплекс технічних заходів і рішень, спрямованих на прийом блискавки і її відведення в землю, який складається з зовнішньої і внутрішньої частини. Влаштування блискавкозахисту починається з проектування. Проект розробляється фахівцями на підставі виконаних розрахунків. Саме від проекту залежить ефективність роботи системи, так як її монтаж виконується на підставі проектної документації.

Наша компанія пропонує розробку проекту блискавкозахисту  в Сумах для об’єкта будь-якої складності. Досвідчені проектувальники виконають поставлене завдання в короткі терміни. Проект для будівель і споруд буде відповідати чинним нормативним вимогам і враховуватиме побажання замовника.

Скільки коштує проект блискавкозахисту

Проектування блискавкозахисту, ціни

Од.вим Ціна за од
Розробка проекту блискавкозахисту пакет від 3000 грн

 

 

Зовнішня схема забезпечує перехоплення блискавки і її відведення в землю. Її основне призначення – захист будівлі від пошкоджень і пожежі. У разі прямого потрапляння розряду блискавкозахисна система приймає його тік на себе і по струмовідводу  передає в заземлення, у якому енергія безпечно розсіюється і не завдає шкоди. Таким чином, грозовий розряд не завдає шкоди будівлям і є безпечним для людей, які знаходяться в будівлі або поруч з нею на відкритому просторі.

Види зовнішньої захисту:

  • блискавковловлюючі стрижні;
  • блискавковловлюючі троси;
  • блискавковловлюючі мережі (зазвичай використовуються на плоских дахах).

Проект внутрішнього блискавкозахисту включає розміщення пристроїв захисту від імпульсних перепадів напруги. Така система захищає електричне обладнання, що знаходиться в приміщеннях, від прямих і непрямих (поруч зі спорудженням) ударів блискавки. Наша компанія виконує проектування блискавкозахисту в Сумах з розробкою документації, а  комплекс заходів для захисту будівель і споруд від розрядів наші фахівці підбирають на підставі розрахунків. Проект повністю адаптований до монтажу, включає специфікацію матеріалів і устаткування, кошторисну документацію.

Реалізовуємо проекти будь-якої складності, а також надаємо послуги установки системи. Виконання всього комплексу робіт однією компанією економить час і гроші, допомагає уникнути внесення змін у проект, додаткових витрат і збільшення часу виконання робіт.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти