+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проект електропроводки

Проект електропроводки

Щоб зробити побут максимально зручним, перед початком ремонту важливо не тільки вибрати колір стін і стелі, а й розробити проект прокладки електропроводки. Його бажано замовити у фахівців, оскільки грамотно складений проект повинен включати креслення із зазначенням місця розташування проводки і розеток та точні розрахунки (наприклад, оптимального перетину кабелів).

Заказать проект электропроводки

Електропостачання – одна з найважливіших інженерних мереж для квартири, будинку, офісу, виробничого або іншого приміщення. Саме від проводки залежить рівень комфорту і безпека людей. Вибрати правильну схему розводки без спеціальних знань і досвіду неможливо. Якщо проект електропостачання буде складено з помилками, це загрожує серйозними проблемами.

Проект внутрішнього електропостачання повинен включати:

  • План електрики силового блоку. До цієї частини відноситься побутова техніка, яка споживає велику кількість електроенергії, наприклад, спліт-система, бойлер для підігріву води, електрична духовка. Для такої техніки проект електрики зазвичай передбачає прокладку окремої лінії проводки збільшеної потужності, захищеної від перевантаження за допомогою автоматів. Також можлива прокладка 2-х окремих ліній проводки: для кухонних електроприладів та іншої техніки з великим споживанням електроенергії (наприклад, системи теплої підлоги). Для таких ліній використовують кабель більшого перетину і потужні захисні автомати.
  • Схему проводки освітлювального блоку. Освітлювальна частина проектується однією або кількома групами. Другий варіант проектування електрики використовується найчастіше, оскільки проводка освітлення однією групою допустима тільки для невеликих приміщень за умови не дуже високого навантаження на мережу.

Проект электропроводки

 

Проект електрики в квартирі

Наші фахівці виконують планування електропроводки в квартирі індивідуально з урахуванням всіх побажань замовника. Для проводки ванної кімнати обов’язково розробляється проект системи вирівнювання електричних потенціалів. Проект електропостачання – це комплект документів, на підставі яких виконується монтаж електропроводки, встановлення та підключення розеток і освітлювальних приладів.

 

Проект електропостачання житлового будинку

Проект підключення електрики до приватного будинку складніший, ніж схема розводки проводки по квартирі і до нього висуваються більш високі вимоги. Проект електропроводки в будинку повинен враховувати особливості норм облаштування введення електрики в дім, наявність вуличних освітлювальних приладів, господарських будівель, автономних генераторів, свердловинних насосів та іншого енергоємного обладнання. Для підключення електрики приватного будинку необхідно укласти договір на її постачання і розробити проект на підставі наданих постачальником технічних умов. В іншому випадку постачальник не дасть дозволу на підключення.

 

Зверніть увагу!

Досвідчений електрик проектувальник враховує всі тонкощі, виконує необхідні розрахунки проводки, надає замовнику повний пакет документів (креслення проводки, розрахунки, пояснювальну записку, кошторис). Ми виконуємо проектування електричних мереж будь-якої складності, як для житлових, так і для нежитлових приміщень.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти