+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проектування електричних щитів

Проектування електричних щитів

Наша компанія виконує індивідуальне проектування електричних розподільних щитів. При проектуванні щита ми враховуємо всі особливості об'єкта та побажання клієнта. Щоб уникнути витоків струму, запобігти перевантаженню, яке може спричинити замикання і займання, наші фахівці при проектуванні ретельно рахують рівномірний розподіл ліній, що відходять, за потужністю.

Проектирование распредщитов

Найточніше розрахувати навантаження, виконати проектування силових щитів у відповідності з усіма особливостями об’єкта і індивідуальних вимог замовника можливо в разі прокладання електропроводки з нуля. Якщо до розподільного вузла вже підведені кабелі, проектування щитів автоматики значно ускладнюється, оскільки доводиться враховувати додаткові параметри та існуючі умови.

Наша компанія надає послуги проектування розподільних щитів для підключення сучасного електротехнічного обладнання будь-якої складності. Ми виконуємо проектування щитів на різну кількість модулів, 1 і 3-х фазні, з лічильником, слабкострумові, з АВР. Також у нас ви можете замовити їх монтаж з обов’язковим тестуванням і гарантією до 7 років.

Скільки коштує проектування розподільного щита

Од.вим Ціна за од.вим
Проектування щитів, ціна пакет від 2000 грн

Ми розробимо авторський проект щита, в обов’язковому порядку надамо його на затвердження замовнику, при необхідності внесемо корективи. До складу проектної документації крім креслень щита входить детальна схема його підключення і кошторис на обладнання, необхідне для збірки.

Замовляйте проектування щитів в нашій компанії – ми гарантуємо бездоганну якість виконання робіт і суворе дотримання термінів.

Розведення (розстановка) автоматів у щитку

Проектирование распределительных щитов

При проектуванні щитів використовують захисні пристрої 3-х видів:

  • Автомати, які розривають ланцюг (спрацьовують) в разі короткого замикання. Також з їх допомогою електроживлення можна увімкнути або вимкнути вручну.
  • ПЗВ – пристрій захисного відключення. Устаткування призначене для контролю струму витоку. При виявленні витоку пристрій розриває ланцюг.
  • Диференціальні автомати – це пристрої, призначені для контролю струму витоку і наявності короткого замикання.

Диф.автомати іноді використовують при проектуванні щитів замість комбінації автомата і ПЗВ. Такий варіант проектування виправданий тільки в тому випадку, якщо необхідно заощадити місце в наявному корпусі щитка. Наприклад, потрібна додаткова лінія, а вільного простору для установки ще одного захисного пристрою немає. В інших випадках комбінація автомата і ПЗВ при проектуванні щитів раціональніша.

Реалізація такого варіанта проектування обійдеться дешевше, ніж диф.автомат. Крім того, при спрацьовуванні одного із захисних пристроїв, відразу зрозумілий вид аварійної ситуації.

Захисні пристрої при проектуванні щитів підбирають за током, який потрібен для даної групи споживачів електроенергії. Він визначається шляхом додавання максимальних потужностей всіх приладів групи, які будуть підключатися одночасно, і діленням отриманої суми на напругу в мережі. Бажано вибрати модель з номіналом трохи більшим, ніж розрахункова потужність. В іншому випадку при включенні всіх електричних приладів групи одночасно електрика відразу буде відключатися.

Пристрої захисного відключення діляться на електронно-механічні та електронні. Перші коштують значно дорожче, але для проектування і складання щитка в квартирі або будинку слід зупинити вибір саме на них. Такі пристрої надійніші в роботі, на відміну від електронних, які при відсутності живлення не спрацьовують. Також ПЗВ розрізняють за видами струму, на зміни параметрів якого вони спрацьовують. Найкращий захист дають ПЗВ типу В, які реагують на змінний, випрямлений і пульсуючий постійний струм.

При проектуванні щитка для будинку або квартири також може бути передбачена установка ПЗВ типу А, яке спрацьовує при зміні пульсуючого постійного і змінного струму. Також при підборі ПЗВ враховують номінальний струм, параметри витоку, часу затримки спрацювання.

Зверніть увагу!

Оптимальна розводка щитка в квартирі залежить від типу електроживлення, кількості енергоємних приладів та інших чинників, які враховують досвідчені фахівці нашої компанії. Довірте нам розведення щитка в Сумах, щоб застрахувати себе від аварійних ситуацій.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти