+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проект пожежної сигналізації

Проект пожежної сигналізації

Проект пожарной сигнализации

Пожежна сигналізація – ефективний інструмент захисту людей і майна від вогню. У разі загоряння вона допоможе оперативно евакуювати людей і ліквідувати займання, звести до мінімуму матеріальні збитки. Багато об’єктів заборонено експлуатувати при відсутності такої сигналізації.

Безперебійна робота протипожежної системи залежить від її правильного проектування. Саме на етапі складання проекту приймаються ключові технічні рішення, які визначають ефективність функціонування обладнання.

Наша компанія надає послуги проектування пожежної сигналізації у місті Суми. Досвідчені проектувальники впораються з завданням будь-якої складності. Розробка проекту пожежної сигналізації виконується відповідно до діючих нормативних вимог.

Скільки коштує проект пожежної сигналізації

Проектування пожежної сигналізації, ціни

Од.вим Ціна за од
Розробка проекту пожежної сигналізації пакет від 5000 грн

Проектирвоание системы пожарной сигнализации

Етапи роботи:

  • Огляд об’єкта (виявлення особливостей конструкцій, проведення необхідних для підготовки проекту замірів та інше). Також на цьому етапі фахівці вивчають наявну технічну документацію.
  • Підготовка технічного завдання. Документ включає дані про необхідні характеристики системи, вихідні дані. Підготовлене завдання обов’язково узгоджується з замовником.
  • Розробка проектної документації (креслень, пояснювальної записки, специфікації обладнання, кошторису).
  • Затвердження проекту замовником.

У ряді випадків проект необхідно погоджувати з органами, які контролюють пожежну безпеку в Сумах.

 

Зверніть увагу!

Проектування систем пожежної безпеки може включати розділи димовидалення, пожежогасіння, блискавкозахист. При необхідності передбачається голосове повідомлення. Проектна документація включає дані про місця скупчення диму в разі пожежі, місце розташування і характеристики димовивідних каналів, повітропроводів, шляхи виведення продуктів горіння. Проектування ОПС передбачає розробку охоронної частини. Якщо передбачено пожежогасіння, докладно описуються характеристики обраного автоматизованого обладнання та додаткових елементів.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти