+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проект охоронної сигналізації

Проект охоронної сигналізації

Проектирование охранной сигнализации

Сигналізація – система, яка призначена для виявлення загроз на об’єкті (наприклад, пожежі, несанкціоноване проникнення) та оповіщення про них. Вона може служити захистом від однієї або декількох загроз. Система сигналізації включає пульт управління, датчики і виконуючі пристрої (передавачі, акустику, схему оповіщення або блокування дверей та інше).

Щоб система працювала ефективно і безперебійно, виконувала всі поставлені завдання, важливо грамотно створити її проект. Помилка на цьому етапі може закінчитися тим, що в подальшому дороге устаткування виявиться марним і не буде виконувати свої безпосередні функції.

Вартість проекту охоронної сигналізації

Од.вим Ціна за од
Розробка проекту охоронної сигналізації пакет від 3000 грн

 

Види реагування охоронної сигналізації:

  • Пасивне. У разі спрацювання датчиків вмикаються світло-шумові ефекти, які відлякують зловмисників.
  • Активне. При спрацьовуванні проект передбачає відправку сигналу на пульт охоронного підприємства або служби безпеки.

Також може бути передбачено повідомлення власника про спрацювання (наприклад, за допомогою смс-повідомлення). Проект виконується з урахуванням індивідуальних особливостей об’єкта. Проектувальники підбирають схему, яка буде найбільш ефективною для охорони будівлі, квартири, підприємства або відкритої території, визначають оптимальний вид датчиків, їх кількість і місце розташування. Карта монтажу сигналізації містить інформацію, необхідну для установки і підключення всіх елементів.

Наша компанія розробляє проекти будь-якої складності, в тому числі і для об'єктів, які потребують комплексного багаторівневого захисту. Карта підключення сигналізації, яка входить в проект, забезпечує точне виконання монтажних робіт. Ми гарантуємо відповідність проекту чинним нормативним вимогам, дотримання обумовлених термінів виконання робіт. Також ви можете замовити у нас монтаж обладнання відповідно до проекту і послуги з його сервісного обслуговування.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти