+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проектування освітлення

Проектування освітлення

У нас вы можете замовити проект зовнішнього та внутрішнього освітлення для різних об'єктів. Досвідчені фахівці компанії впораються із завданням будь-якої складності.

Проектирование освещения

Освітлення – невід’ємна частина інженерної інфраструктури будь-якого об’єкта (квартири, приватного будинку, промислового підприємства, офісного, торгового чи розважального закладу). Це одна з важливих частин проекту, оскільки без достатнього освітлення приміщення буде некомфортним. Проектування внутрішнього освітлення повинно узгоджуватися з дизайн-проектом.

 

Два підходи до організації світла приміщень:

  • Європейський. В основі цього підходу лежить використання люстри в якості основного об’єднуючого елемента.
  • Американський. В окремих зонах встановлюють індивідуальні бра без використання загального джерела світла. В основі концепції лежить економія енергоресурсів.

Планирование освещения

У проекті для кожного приміщення в квартирі або будинку використовують різний підхід, адже вони мають різне призначення та індивідуальний дизайн.

Проектування зовнішнього освітлення виконується для дворів приватних будинків, фасадів та прибудинкових територій багатоповерхових будинків, парків, доріг, автостоянок, спортивних майданчиків, відкритих виробничих територій та інших об’єктів. Проект для кожного типу об’єктів має свою специфіку. Наприклад, вимоги до проектів спортивних майданчиків регламентуються окремими нормативами. Грамотне  підсвічування зелених зон дає можливість створювати чудові вечірні пейзажі. У будь-якому випадку фахівці, в першу чергу, розробляють концепцію проекту і погоджують її з замовником. Далі – готують тривимірну візуалізацію, яка дає можливість ще на етапі проектування точно зрозуміти, як буде виглядати реалізований проект. При необхідності оперативно вносяться зміни в раніше прийняті технічні рішення. Тільки після цього розробляють креслення, схеми, складають специфікацію і кошторис. Такий підхід дозволяє врахувати в проекті всі побажання клієнта, залишаючись в рамках нормативних вимог.

 

Зверніть увагу!

Перед розробкою проекту внутрішнього освітлення розраховують необхідну потужність джерел світла для кожного приміщення. Потім підбирають типи освітлювальних приладів з необхідними технічними характеристиками, визначають їх місце розташування. Замовте проект освітлення в нашій компанії. Ми гарантуємо дотримання нормативних вимог і обумовлених термінів виконання проектних робіт, втілення в життя всіх побажань клієнта.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти