+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проектування відеоспостереження

Проектування відеоспостереження

Здійснюємо монтаж систем відеоспостереження на об'єктах різного призначення в місті Суми. Організовуємо відеоспостереження під ключ, виконуємо роботи будь-якої складності, пуско-наладку і сервісне обслуговування з гарантією якості.

Разработка проекта видеонаблюдения

Відеоспостереження – важлива частина системи безпеки, яка вирішує ряд завдань, в тому числі контроль доступу співробітників компанії і відвідувачів, спостереження за роботою домашнього персоналу і інше. Якщо камери встановлюють своїми силами, вони, як правило, недостатньо коректно працюють, виконують не всі функції, а витрати значно збільшуються.

Щоб відеоспостереження працювало ефективно, перед установкою обов’язково розробляють проект, який враховує всі особливості об’єкта.

Наша компанія виконує проектування відеоспостереження в Сумах відповідно до діючих нормативних вимог. Розробляємо весь пакет проектної документації, при необхідності узгоджуємо її в потрібних інстанціях. В тому числі, виконуємо проектування відеоспостереження онлайн, яке дає можливість відстежувати ситуацію на об’єкті, перебуваючи в будь-якому місці. Грамотний проект гарантує ефективність і надійність функціонування системи.

Вартість проекту відеоспостереження

Проектування відеоспостереження, ціна

Од.вим Ціна за од
Проект системи відеоспостереження пакет договірна

Етапи розробки проекту

Заказать проект видеонаблюдения

  • Аналіз характеристик і особливостей об’єкта, вивчення наявної документації, визначення переліку вимог, які пред’являються до проекту.
  • Складання технічного завдання, його узгодження з замовником.
  • Ухвалення технічних рішень.
  • Розробка проектної документації (в тому числі, специфікації обладнання, кошторису на виконання робіт).
  • Узгодження проекту з замовником та при необхідності з наглядовими органами.
  • Видача готових документів замовнику.

 

Пояснювальна записка містить докладний опис проекту, в тому числі обґрунтування прийнятих технічних рішень (наприклад, вибору камер, їх кількості та розташування). На кресленнях вказують точки монтажу обладнання, схему розводки кабелів. При розробці креслень і схем проектувальники дотримуються діючих норм і правил.

Замовити розробку проекта відеоспостереження в місті Суми ви можете в нашій компанії.

Зверніть увагу!

Проект відеоспостереження в більшості випадків містить такі розділи: титульний лист, відомість матеріалів і устаткування, пояснювальну записку, креслення, схеми, специфікацію, кошторис. На титульному аркуші вказують назву та адресу об'єкта, дані про замовника та виконавця. У відомість включають всі складові частини проекту.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти