+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Проводка в приватному будинку

Проводка в приватному будинку

Потрібно замовити розводку та укладання проводки в приватному будинку в Сумах? Звертайтеся в нашу компанію. Ми надаємо повний комплекс послуг: від розробки проекту розводки до здачі готової електропроводки в будинку. Гарантуємо доступні ціни та високу якість виконання всіх робіт, відповідність проводки чинним нормативним вимогам.

Проложить проводку в частном доме

Проводка в будь-якому приватному будинку – це важлива складова комфортного життя, від неї залежить робота побутової техніки та інженерних систем (наприклад, кондиціонування, підігріву води). Електрична розводка в будинку зазвичай складніша, ніж в квартирі, оскільки включає вуличне освітлення. У більшості будинків і котеджів є велика кількість побутової, кліматичної та опалювальної техніки, електричні системи управління воротами гаража, басейном. Проектування розводки і монтаж – це складний, трудомісткий процес, який під силу тільки фахівцям.

Скільки коштує провести проводку в приватному будинку

Розцінки на монтаж електрики в приватному будинку

Од.изм Ціна за од.вим
Зробити проводку в будинку, ціна комплект від 15000 грн
Провести проводку в двоповерховому будинку комплект від 30 000 грн
Повний Прайс-лист по монтажу проводки, розцінки

Замовити монтаж електропроводки в приватному будинку

Розведення електрики в приватному будинку виконується до початку оздоблювальних робіт. Попередньо складають схему, на якій вказують прокладку проводів, місце розташування всіх освітлювальних приладів і розеток. Розводка електропроводки в приватному будинку обов’язково повинна включати достатню кількість розеток для кожної з кімнат. Оптимальну висоту установки розеток визначають індивідуально для кожного об’єкта в залежності від розстановки техніки і меблів.

Щоб правильно провести проводку в будинку, важливо продумати всі моменти. В іншому випадку в подальшому можна зіткнутися зі значними незручностями. Розводка електрики виконується строго по вертикалі або горизонталі з дотриманням відступів від підлоги, стелі, віконних прорізів, труб інженерних комунікацій і джерел нагріву. Всіх споживачів енергії зазвичай поділяють на кілька груп, для кожної з яких необхідно прокласти окрему гілку електропроводки. На кожну групу проводки також бажано встановити окремий автомат.

Розводка проводів в будинку зазвичай складніше, ніж електропроводка в квартирі. Це пов’язано з тим, що в будинку може бути декілька поверхів, нерідко використовується електрична система опалення та підігріву води.

Монтаж проводки буває 2 видів:

  • Прихований. Електропроводку прокладають в штроби на стінах, під покриттям підлоги або по стелі.
  • Відкритий. Електропроводка знаходиться зверху. У котеджах такий варіант використовується рідко через низьку естетичність.

Проложить проводку в частном доме

Проводка в будинку з нуля

У першу чергу, необхідно отримати технічні умови підключення до мережі і замовити проект електропроводки. Підготовка документів займає кілька місяців, тому бажано зайнятися цим до початку будівництва. Оптимальний варіант – одночасне замовлення всіх розділів проекту будинку, в тому числі, і електропроводки. У цьому випадку все буде погоджено, в майбутньому не доведеться витрачати час і кошти на внесення змін до розведення проводів. Проводка будинку з нуля виконується відповідно до наявної проектної документації.

 

Заміна проводки в будинку

Поміняти проводку в будинку необхідно, якщо стара вийшла з ладу або не розрахована на збільшене навантаження. Заміна електропроводки в приватному будинку так само, як і початкова прокладка проводки, вимагає попереднього виконання розрахунків і складання схеми розводки ліній. Не варто братися за таку роботу самостійно, оскільки виправлення помилок обійдеться дорого. Крім того, неграмотно спроектована і змонтована електропроводка може стати причиною виходу з ладу побутової техніки та інших електроприладів, короткого замикання і займання.

 

Зверніть увагу!

Розробку проекту, прокладку проводки, установку розеток і освітлювальних приладів, а також інші електромонтажні роботи краще довірити досвідченим фахівцям. Співробітники нашої компанії виконають розводку і монтаж електропроводки відповідно до діючих нормативних вимог, що є гарантією безпеки експлуатації проводки.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти