+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Штроблення стін під електрику

Штроблення стін під електрику

Штробовка стін і підлоги – одна з послуг нашої компанії. Ми гарантуємо дотримання обумовлених термінів і високу якість виконання всіх робіт. Штроблення стін під проводку в Сумах ми виконуємо сучасним штроборізом і перфоратором, всі робочі процеси займають небагато часу. Під час роботи ми обов'язково використовуємо будівельний пилосос для видалення пилу. Прайс-лист штроблення стін - ціни

Штробление стен под проводку

Штроблення – це підготовка технологічних порожнин для прокладки електричного кабелю або інших прихованих комунікацій. При виконанні таких робіт важливо вживати  заходів безпеки. Штроблення стін під приховану електрику важливо також виконувати з дотриманням будівельних норм і правил, тому краще довірити його фахівцеві.

Розцінки на штроблення під електрику

Штроби під електропроводку ціна

Од.вим Ціна за од.вим
Вартість штроби під електрику в бетоні м/п от 40 грн
Вартість штроби в цеглі м/п от 15 грн
Штроба в газобетоні ціна м/п от 15 грн
Прайс-лист штроблення стін – ціни

 

У нас ви можете замовити штроблення:

В бетоні

Штроблення бетонних стін ми виконуємо за допомогою штроборіза і будівельного пилососа. Роботи супроводжуються шумом, який в панельному будинку може поширюватися на кілька поверхів через перекриття. У багатоквартирних будинках перед початком виконання гучних робіт бажано узгодити їх графік з сусідами. Наприклад, працювати тільки в певний час або не шуміти у вихідні дні. Це допоможе уникнути конфліктів.

В газоблоці

Штроблення газобетону виконується за тими ж правилами, що і підготовка технологічних борозен в стінах з інших матеріалів. Газоблок краще піддається обробці, ніж більш тверді бетон або цегла. Наші майстри виріжуть в піноблоки пази штроборізом, видалять пил будівельним пилососом.

В цегляній стіні

У цеглі штроби прорізають штроборізом та використовують будівельний пилосос для видалення пилу. Використання спеціального інструменту дає можливість виконати роботи в найкоротші терміни, уникнути появи тріщин в конструкції. Довірте штроблення цегляної стіни фахівцям нашої компанії, щоб не сумніватися у високій якості виконання робіт.Прайс-лист штроблення стін – ціни

Штробление в частном доме

Норми і правила штробления:

  • Штроби під проводку виконують вертикально або горизонтально. Їх розташування під довільними кутами забороняється вимогами нормативних документів. У панельних будинках також заборонено горизонтальне штроблення.
  • Штроба в стіні, яка йде від розподільчої коробки до розеток або вимикачів, повинна мати мінімально можливу кількість поворотів.
  • Проштробити горизонтальну борозну необхідно на відстані не менше 15 сантиметрів від плит перекриття (в панельних будинках можливо тільки їх вертикальне розташування). Якщо технологічні порожнини прокладають в підлозі, також важливо враховувати нормативні вимоги.
  • Перед початком штробления стін необхідно визначити місце розташування старої проводки і обов’язково знеструмити її. Також важливо переконатися, що під час штробления НЕ будуть пошкоджені інші приховані комунікації.

Перед початком штробления стін обов’язково складають схему майбутньої електропроводки. Цей документ важливо зберегти.

 

Зверніть увагу!

Щоб проштробити бетонну стіну співробітники нашої компанії використовують професійний інструмент – штроборіз і будівельний пилосос. Їх застосування дозволяє виконати всі робочі процеси в найкоротші терміни, відразу видаляти пил, що утворився, запобігаючи його осіданню на поверхнях.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти