+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Встановлення теплої підлоги

Встановлення теплої підлоги

Встановлюємо теплу підлогу різного типу на будь-яких об'єктах в місті Суми з дотриманням загальноприйнятих нормативних вимог і рекомендацій виробника системи. Гарантуємо дотримання термінів виконання робіт, їх високу якість.

Монтаж теплых полов

Особливості монтажу електро підлоги залежать від того, буде вона використовуватися в якості єдиного нагрівального елементу або як додаткове джерело тепла. У будинку і квартирі установка такої системи також має свої тонкощі.

При відсутності спеціальних знань і досвіду братися за виконання монтажу не варто. Помилки можуть призвести до того, що електрична система обігріву буде становити небезпеку для здоров’я людей. Також неграмотний монтаж загрожує псуванням комплектуючих і додатковими витратами на оплату майбутніх комунальних рахунків.

Скільки коштує монтаж теплого електричного підлоги

Електрична тепла підлога, ціна за роботу

Од.вим Ціна за од.вим
Укладання кабелю теплої електричне поле, ціна м/п від 50 грн
Монтаж інфрачервоного теплої підлоги ціна м2 від 180 грн
Прайс-лист Розцінки на укладку електричної теплої підлоги

 

Я к ми робимо укладання електричної теплої підлоги

Монтаж теплої підлоги – це складний процес, який ділиться на кілька етапів. Перед початком установки слід визначити необхідну потужність. Вона залежить від того, буде система повністю обігрівати приміщення чи потрібен тільки підігрів підлоги до комфортної температури (наприклад, в дитячій, спальні або ванній кімнаті). Також від цього фактора залежить необхідність утеплення поверхні. Якщо система використовується в якості основного джерела обігріву, при укладанні електро теплої підлоги утеплення є обов’язковим. У разі її використання в якості додаткового джерела тепла укладання утеплювача бажане, але в деяких випадках від нього можливо відмовитися.

 

Монтаж электрического теплого пола

Монтаж електричної підлоги починається з підготовки поверхні. На наступному етапі установки і монтажу електричної теплої підлоги виконується розмітка розводки кабелю, укладання матів або плівки (необхідно передбачити відступи від стін, щоб не обігрівати ділянки під габаритними меблями без ніжок). Також заздалегідь визначають місце установки терморегулятора. Далі укладають утеплювач і монтажну сітку, виконують монтаж системи теплої підлоги. Якщо використовуються мати або електро інфрачервона плівка, в прокладанні монтажної сітки зазвичай немає необхідності.

На наступному етапі встановлюють температурний датчик, підключають терморегулятор. Укладання підлоги з електро кабелю передбачає обов’язкове виконання стяжки. Після її висихання на електричну підлогу монтують підлогове покриття.

 

Монтаж інфрачервоної теплої підлоги

Виробники інфрачервоних електро підлог в переліку переваг обов’язково вказують простий монтаж, який займає 1-2 години. На практиці, при відсутності спеціальних знань і навичок монтаж плівкової теплої підлоги викликає складнощі. Домашні майстри роблять помилки, які тягнуть за собою додаткові витрати. Уникнути таких проблем дуже просто, достатньо довірити монтаж інфрачервоної плівкової теплої підлоги співробітникам нашої компанії.

монтаж инфракрасного теплого пола

 

Укладання плівкової теплої підлоги складається з наступних етапів:

  • Підготовка основи. Поверхня, на яку буде укладатися електро плівка, повинна бути ідеально рівною. Її вирівнюють за допомогою цементної стяжки або плит. Основа повинна бути чистою і повністю сухою.
  • Установка терморегулятора. Це обов’язковий елемент системи, без якого електро нагрівальні елементи швидко виходять з ладу. Підключити терморегулятор необхідно саме на цьому етапі, так як в подальшому це буде проблематично.
  • Укладання теплоізоляційного шару, який запобігає втратам тепла. Товщину матеріалу підбирають індивідуально залежно від особливостей об’єкта і використовуваного підлогового покриття.
  • Укладання інфрачервоної теплої підлоги виконується електро нагрівачами донизу. Стрічкова електро плівка розрізається відповідно до розмірів і конфігурації приміщення. Технологія установки інфрачервоної підлоги виключає укладання плівки одна на одну.
  • Нанесення захисного клейового шару і фінішного покриття, підключення електричної ІК підлоги до мережі.

 

Монтаж кабельної теплої підлоги

Крок укладання кабелю залежить від передбаченої потужності електро системи. Для основного обігріву вона повинна становити 180-220 Вт на квадратний метр. В цьому випадку кабель повинен покривати не менше 80% загальної площі приміщення. Якщо ви хочете отримати додаткове джерело тепла і для цього виконуєте укладання теплої підлоги, кабель монтується з великим кроком, так як на квадратний метр досить потужності 100-180 Вт.

Зверніть увагу!

Наша компанія надає послуги установки електро підлоги в Сумах на вигідних умовах. Співробітники знають як влаштована електрична тепла підлога, володіють особливостями її установки і підключення. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт, а також дотримання діючих норм і вимог.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти