+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Установка домофона

Установка домофона

Виконуємо підбір, монтаж і підключення домофонів та відеодомофонів в Сумах. Працюємо оперативно в зручний для замовника час. Обов'язково тестуємо коректність роботи домофона, здійснюємо сервісне обслуговування.

Установка домофона

Рішення поставити домофон забезпечує ефективний контроль доступу на різні об’єкти. Установка сучасного домофона актуальна в під’їздах багатоповерхівок, на окремо взяту квартиру, в приватних будинках, офісах. Монтаж цього пристрою – надійний засіб для захисту майна від зловмисників і забезпечення безпеки людей.

 

Підключення відеодомофона

Відеодомофони – сучасний різновид традиційних домофонів. Їх особливість – наявність відеокамер. Установка відеодомофона дає можливість не тільки почути візитера і поговорити, а й побачити його. Залежно від моделі дисплей відеодомофона може бути кольоровим або чорно-білим.

Подключение домофона в Сумах

 

Домофон для приватного будинку

Для міських котеджів і заміських будинків установка відеодомофона є нагальною потребою. Це важливий крок для забезпечення безпеки мешканців будинку і збереження майна. Підключення відеодомофона дає можливість спостерігати за візитером, щоб визначити його наміри. Під час розмови зробити це складно, багато зловмисників здатні вести ввічливий діалог, не виказуючи своїх намірів завчасно. Зображення розповість про несподіваний візит набагато більше, ніж просто голос. У разі небезпеки власник будинку зможе викликати поліцію, перебуваючи від зловмисника на безпечній відстані за зачиненими дверима.

Підключення домофона в приватному будинку – оптимальне рішення для безпеки. Співробітники нашої компанії готові встановити будь-яку модель відеодомофона в найкоротші терміни. Монтаж і підключення займуть кілька годин.

 

Установка домофона в квартирі

Підключення домофона в квартирі виконується, щоб максимально убезпечити її мешканців від небажаних гостей. Навіть якщо на під’їзді встановлено домофон, слід провести в квартиру окремий пристрій. Нерідко сусіди нехтують спільною безпекою і відкривають незнайомцям двері в під’їзд на перше прохання, не замислюючись про мету їхнього візиту. Якщо поставити відеодомофон, ви будете точно знати, хто стоїть біля дверей вашої квартири. Залишиться тільки вирішити, пускати цю людину в ваше житло чи ні.

Звертайтеся в нашу компанію, щоб встановити і підключити домофон в квартиру. Наші фахівці порекомендують оптимальну модель, виконають установку в зручний для вас час.

 

Установка домофона в під’їзді

Без надійного захисту мешканці не зможуть відчувати себе в безпеці. Необхідність підключення домофона в багатоквартирному будинку має низку переваг.

Для чого необхідна установка багатоквартирного домофона:

  • Небажані візитери не потраплять в під’їзд, для його мешканців ризик стати жертвою квартирної крадіжки значно знижується.
  • Встановити домофон в під’їзді обійдеться недорого, так як вартість обладнання та його підключення ділиться на всіх мешканців.
  • Якщо поставити домофон, чистота і порядок в під’їзді перестануть бути проблемою. У більшості випадків сміття, написи на стінах тощо залишають не мешканці під’їзду, а випадкові відвідувачі.

 

Установка домофона в офіс

Контроль доступу є важливою частиною системи безпеки будь-якого офісного будинку або приміщення. Домофон в офісі ефективно вирішує цю задачу. Охоронець або співробітники офісу зможуть побачити відвідувача, перш ніж впустити його, тому небажані відвідувачі залишаться перед зачиненими дверима і не потраплять всередину.

Зверніть увагу!

Щоб правильно встановити модель з камерою, необхідно володіти спеціальними знаннями і навичками. Самостійна установка можлива, але існує ризик пошкодження обладнання невмілими діями. Крім того, помилки на цьому етапі можуть призвести до некоректної роботи пристрою, тому оптимальне рішення – довірити установку, монтаж і підключення відеодомофона фахівцям. Звертайтеся в нашу компанію, щоб встановити і підключити відеодомофон. Наші співробітники після завершення установки в обов'язковому порядку тестують роботу відеодомофона, щоб переконатися в її коректності. Ми надаємо гарантію високої якості виконання всіх робіт.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти