+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Установка освітлення

Установка освітлення

У нас ви можете замовити підключення освітлення. Це непростий процес, котрий варто довірити майстрам, які мають спеціальні знання і навички. Часи, коли такі роботи виконувалися своїми силами, пішли в минуле. Тільки досвідчені електрики знають, як правильно підібрати матеріали, виконати електромонтаж з дотриманням технічних норм і вимог електробезпеки.

Подключение освещения

Електромонтажні роботи в житловому або нежитловому приміщенні починаються з розробки схеми, розрахунку функціонального навантаження. Підключення освітлення може потребувати прокладки додаткової лінії проводки, підключення автоматів і виконання інших операцій.

Сьогодні на ринку представлений величезний вибір освітлювальних приладів і комплектуючих до них. Перед установкою освітлення слід уважно вивчити весь асортимент, характеристики різних світильників, щоб грамотно вибрати освітлювальне обладнання і створити схему його розміщення. Бажано довірити її досвідченому інженерові-проектувальнику.

Подключение освещения

 

Грамотне проектування дозволить уникнути зайвих витрат на оплату електроенергії, підвищити комфортність приміщення або вуличної ділянки, на якій встановлюються світильники, гарантувати безпеку їх використання.

У нас вы можете замовити:

  • установка світлодіодної стрічки;
  • монтаж і підключення люстр;
  • установка світильників, бра, гірлянд;
  • монтаж і підключення вуличного освітлення

Зверніть увагу!

Ми гарантуємо високу якість виконання робіт, дотримання всіх діючих нормативних вимог, виконання робіт в обумовлені договором терміни. Великий досвід допомагає нам вирішити завдання будь-якої складності, знайти індивідуальні рішення, які влаштують замовника. Ми продумаємо освітлення до дрібниць, встановимо світлотехніку таким чином, щоб забезпечити її довговічність та мінімізувати експлуатаційні витрати.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти