+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Установка пожежної сигналізації

Установка пожежної сигналізації

Виконуємо установку пожежної сигналізації на житлових і комерційних об'єктах в місті Суми. Підберемо оптимальну конфігурацію системи, після закінчення монтажу тестуємо сигналізацію, перевіряємо коректність її роботи. Здійснюємо сервісне обслуговування пожежної сигналізації.

Пожарная сигнализация монтаж

Для багатьох об’єктів, наприклад, виробничих приміщень, торгово-розважальних центрів, підприємств харчування та інших громадських місць наявність пожежної сигналізації є обов’язковою. У приватних будинках і квартирах власник може встановити її за власним бажанням, щоб убезпечити своє житло від пожежі. Установка датчиків і їх обслуговування обійдуться значно дешевше, ніж ліквідація наслідків загоряння. Важливо враховувати, що безпека приміщення залежить не тільки від якості використовуваного обладнання, а й від того, наскільки правильно воно підібране, як виконано монтаж пожежної сигналізації.

Наша компанія виконує проектування, підбір обладнання, монтаж і підключення пожежної сигналізації. Також ми надаємо послуги сервісного обслуговування протипожежної системи. Для вас індивідуально розрахуємо вартість монтажу системи і її обслуговування з урахуванням розмірів об’єкта, його призначення, особливостей обраного обладнання та матеріалів, що використовуються. Можливо додаткове підключення датчиків для установки єдиної охоронно-пожежної сигналізації.

 

Чому варто замовити підключення пожежних датчиків в Сумах у нас:

  • Виконаємо весь комплекс робіт “під ключ”: від проекту і кошторису до введення в експлуатацію.
  • Підберемо оптимальний тип автоматичної пожежної сигналізації та устаткування з урахуванням всіх побажань клієнта.
  • Надамо якісне обладнання від надійних виробників або виконаємо установку пожежного обладнання, обраного клієнтом.
  • Здійснимо сервісне обслуговування пожежних систем, яке гарантує підтримку їх в робочому стані.

Монтаж пожарной сигнализации в квартире

 

Протипожежна сигналізація в квартирі

Для оперативного виявлення загоряння використовують оптичні, димові і теплові датчики. Для підвищення надійності протипожежна система в квартирі може включати датчики не одного, а декількох типів. Датчики поділяються на дротові і бездротові. Вони підключаються до блоку управління, на який передається сигнал спрацювання. У разі спрацювання датчика блок управління обробляє отримані дані, запускає систему сповіщення. При наявності пристроїв пожежогасіння після спрацьовування блок управління активує їх.

Пожежна сигналізація для квартири – це досить складна система. Її самостійна установка і підключення в квартирі допускається, але це потребує значних складнощів. Монтаж повинен бути виконаний відповідно до проектної документації. У ній вказуються типи пристроїв, місця їх розміщення, схема прокладки ліній зв’язку та підключення, інші відомості. Помилки на етапі проектування, монтажу та підключення призводять до зниження надійності роботи систем сигналізації. Через це варто довірити монтаж досвідченим фахівцям, що мають відповідні ліцензії, допуски і дозволи.

 

Пожежна сигналізація в будинку

Установка і підключення пожежної сигналізації в приватному будинку служить надійним захистом від пожежі. Обов’язкових вимог до її встановлення немає, власник приймає рішення самостійно.

Важливо враховувати, що вартість установки, підключення та обслуговування пожежної сигналізації є доступною, вона і близько не зрівняється зі збитком від загоряння, яке не було вчасно ліквідовано і переросло в масштабну пожежу.

 

 

Зверніть увагу!

Працюємо з об'єктами будь-якої складності, гарантуємо високу якість монтажу та інших супутніх робіт.  Співпрацюємо з юридичними і фізичними особами. Звертайтеся в нашу компанію – ми виконаємо монтаж систем пожежної безпеки відповідно до норм і вимог, що діють у сфері протипожежного захисту.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти