+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Установка відеоспостереження

Установка відеоспостереження

Відеоспостереження – один з найважливіших елементів безпеки різних об'єктів (в залежності від типу на нього покладаються додаткові функції). Установка камер відеоспостереження дозволяє повністю контролювати весь об'єкт або окремі його ділянки, в будь-який момент відслідкувати ситуацію в реальному часі. 

Установка видеонаблюдения в Сумах

 

Установка систем відеоспостереження виконується на підприємствах, в торгових центрах, офісах, житлових комплексах і окремих квартирах, в приватних будинках. Монтаж камер відеоспостереження вирішує питання безпеки, а також дозволяє контролювати виробничі процеси, співробітників підприємства, домашній персонал. Також встановити камери можна, щоб спостерігати за дітьми, які залишилися вдома без нагляду дорослих. Записи стануть джерелом додаткової інформації, яку часто неможливо отримати іншим шляхом.

Основне завдання систем безпеки – надання повної та достовірної інформації про ситуацію на об’єкті. Установка відеокамер вирішує її найбільш ефективно.

Монтаж відеоспостереження, ціни

Од.вим Ціна за од.вим
Установка відеокамери, вартість шт 450 грн
Прайс-лист по монтажу видеокамер

Наша компанія пропонує встановити відеоспостереження під ключ в Сумах. Ми виконуємо роботи будь-якої складності на об’єктах різного призначення. Досвідчені майстри готові поставити ip камери в офісі або квартирі, встановити систему зовнішнього спостереження за двором приватного будинку або територією, прилеглою до підприємства. Наші фахівці виконують монтаж відеокамер в Сумах і їх підключення, а також забезпечать повну організацію системи відеоспостереження (в тому числі, розробку схеми розміщення камер). При необхідності налаштовують  додаткові функції охоронних систем: облік номерів автомобілів, що в’їжджають на територію і виїжджають з неї, контроль відвідувачів (наприклад, в торгових залах), виробничих процесів, співробітників, облік робочого часу.

 

Чому варто замовити монтаж камер в нашій компанії:

  • Розробимо проект в повній відповідності з вашими вимогами і побажаннями.
  • Запропонуємо сучасне обладнання або виконаємо монтаж з комплектуючих клієнта.
  • Після закінчення монтажу виконаємо пуско-налагоджувальні роботи, здамо об’єкт клієнту.
  • Надамо послуги планового технічного обслуговування встановленого обладнання.
  • Виконаємо послуги монтажу камер на договірній основі за фіксованими цінами.

Установка видеонаблюдения в Сумах

 

Відеоспостереження в будинку

Вуличне відеоспостереження для приватного будинку – це ефективний засіб охорони майна. Як показує практика, камери краще стримують зловмисників, ніж високі паркани навколо будинку або собаки у дворі. У разі крадіжки записи відеоспостереження у дворі приватного будинку допоможуть співробітникам правоохоронних органів швидко знайти зловмисників і притягнути їх до відповідальності. Тому відеоспостереження в приватному будинку або на дачі – це необхідність.

Установка відеоспостереження будинку – це безпека його мешканців і збереження їх майна. Встановити відеокамери в приватному будинку самостійно досить складно, для цього необхідні навички і досвід. Довірте установку камер відеоспостереження в приватному будинку нашим фахівцям, щоб не ризикувати і отримати якісну послугу для будинку.

 

Відеоспостереження для квартири

Квартирні крадіжки в наш час – широко розповсюджене явище. Установка відеоспостереження в квартирі вирішує не тільки питання безпеки. Часто такі системи встановлюють, щоб контролювати роботу домашнього персоналу (наприклад, переконатися в порядності няні, яка залишається з дитиною). Встановити камеру в квартирі можна і в інших цілях. У будь-якому випадку записи з відеокамери в квартирі або пряма трансляція з неї нададуть повну і достовірну інформацію про те, що відбувається вдома під час відсутності господарів. Щоб встановити її досвідченому  фахівцю буде потрібно мінімум часу.

 

Установка камер в під’їзді

Установка камер відеоспостереження в багатоквартирному будинку для престижних житлових комплексів є обов’язковим елементом безпеки. Зазвичай цим займається забудовник або керуюча компанія. Крім того, в багатоквартирному будинку відеокамеру мешканці під’їзду можуть встановити і за власною ініціативою.

 

 

Зверніть увагу!

Довірте монтаж систем відеоспостереження нашим фахівцям, щоб не сумніватися в якості роботи. Вартість послуг монтажу та підключення доступна, встановлення відеоспостереження в Сумах обов'язково включає налаштування та тестування обладнання, детальну консультацію замовника з питань використання.

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти