+38 (095) 350-92-46
Головна / Послуги / Підключення заземлення

Підключення заземлення

Виконуємо комплексні роботи по установці заземлення в місті Суми. Підбираємо оптимальну стандартну систему або розробляємо проект індивідуальної, виконаємо установку, підключення і заземлення контуру.

Заземление частного дома

Заземлювальна установка захищає людину від ураження електричним струмом. Наприклад, в разі замикання обмотки двигуна пральної машини, її корпус може виявитися під напругою. При дотику до нього людина отримує удар струмом.

Струму, який пройде через тіло людини, недостатньо, щоб викликати спрацювання автоматичного вимикача, тому монтаж автоматичного вимикача в цьому випадку нічим не допоможе. Важливо розуміти, що такий удар струмом може завдати серйозної шкоди здоров’ю і навіть призвести до трагічного результату. Якщо в такій ситуації побутова техніка заземлена, струм пройде через заземлюючі елементи, а не через тіло людини. Це відбувається тому, що опір заземлюючого провідника приблизно в 1000 разів менший, ніж тіла людини.

Безпечна експлуатація техніки можлива, якщо в будинку є стаціонарний контур заземлення. Уже понад 20 років при зведенні нових житлових будівель пристрій заземлення є обов’язковим. Його монтаж і підключення виконують під час будівництва. Монтаж проводки для підключення різних приладів виконується з використанням трьохжильного кабелю. Пристрій контуру заземлення у готових спорудах при необхідності виконується в процесі реконструкції. У цьому випадку монтаж і підключення зазвичай складніші, ніж при новому будівництві.

Скільки коштує монтаж заземлення

Роботи по заземленню

Од.вим Ціна за од.вим
Зробити заземлення в приватному будинку, ціна компл від 1000 грн
Повний Прайс на монтаж заземлення

Існують різні системи захисного заземлення. Зазвичай вони складаються із зовнішнього контуру і заземлюючих проводів. Вибрати для об’єкта оптимальний варіант, грамотно виконати монтаж і підключення під силу тільки фахівцеві, оскільки  для цього необхідно володіти спеціальними знаннями.

 

Замовити вимірювання опору заземлення

Замір опору заземлення виконується в рамках його перевірки, щоб упевнитися у відповідності нормативним показникам та ефективності захисту. Перевірка заземлення на підприємствах виконується за індивідуальним графіком, але не рідше, ніж раз в 12 років. За її результатами складається протокол, до якого заносяться результати вимірювань показників контуру. У випадку з приватними будинками, їх власники самостійно несуть відповідальність за справність усіх систем, їх перевірку. Їм не варто нехтувати перевірками, так як від цього залежить безпека використання електроприладів.

Методики виконання вимірювань при перевірці:

  • За допомогою амперметра-вольтметра.
  • Перевірка з використанням спецприладів.
  • Використання струмових кліщів.
  • Безелектродний метод.

Наша компанія надає послуги перевірки опору контуру в суворій відповідності з діючими нормативними вимогами.

 

Замовити заземлення приватного будинку

Влаштування заземлення в приватному будинку або на дачі дає можливість убезпечити його жителів від непередбачених ситуацій при використанні побутової техніки. Така система включає контур заземлення для приватного будинку і провідник. Контур являє собою металеві провідники (вертикальні і горизонтальні), які розміщують в грунті на певній глибині. Від контуру до розподільного щитка прокладається сполучна смуга. У щитку встановлюють спеціальну шину, від якої розводять заземлюючі проводи до розеток для підключення електричного обладнання.

Наш прайс-лист, ціни на заземлення

Зверніть увагу!

Облаштування заземлення в приватному будинку являє собою складний процес, який під силу виконати тільки досвідченим фахівцям. Скористайтеся послугами нашої компанії, щоб установка контуру і монтаж проводів були виконані відповідно до чинних нормативів и система ефективно працювала. 

Залишилися питання? Ми готові на них відповісти